top of page

Oferta - reklama Szczecin i okolice

Każda firma, która chce się pokazać z możliwie najlepszej strony, musi przyjąć strategię marketingową oraz zainwestować we właściwe materiały reklamowe. Bardzo ważne, by były one wysokiej jakości, ponieważ ich wygląd będzie w ogromnym stopniu wpływał na postrzeganie marki przez potencjalnych odbiorców. Chcąc zaopatrzyć się w artykuły marketingowe, warto skorzystać z usług profesjonalistów. Agencja Target, mieszcząca się na terenie Szczecina, świadczy swoje usługi w województwie Zachodniopomorskim oraz Lubuskim.

Druk materiałów reklamowych

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który umożliwia nam profesjonalny druk produktów marketingowych. Bogaty park maszynowy sprawia, że jesteśmy w stanie realizować różnorodne zamówienia, dostosowane do potrzeb poszczególnych klientów.

Przyczepy reklamowe

Jeśli chcesz zwrócić uwagę przechodniów, promując swoją firmę, przyczepa z pewnością będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Realizowane przez nas projekty wyróżniają się dokładnością oraz estetyką wykonania, dzięki czemu świetnie się prezentują i w pozytywny sposób wpływają na wizerunek firmy.

Dystrybucja materiałów reklamowych

Przygotowanie atrakcyjnych ulotek, które zaprezentują ofertę firmy i zaintrygują odbiorców to nie wszystko. Niezbędne jest oczywiście również zadbanie o właściwą dystrybucję materiałów marketingowych oraz kolportaż ulotek. W tym celu również warto skorzystać z naszej pomocy. Nasi pracownicy mogą się dla Państwa zająć kolportażem ulotek. Zatrudniane przez nas osoby są kulturalne, uprzejme i uśmiechnięte, co również wpływa na wizerunek firmy, której ulotki są rozdawane.

DYSTRYBUCJA

materiałów reklamowych

Roczny zasięg dystrybucji, to kilka milionów odbiorów. Posiadamy doskonałą znajomość rynku, topografii miasta i terenu. Docieramy nawet do najmniejszych miejscowości w woj. Zachodniopomorskim oraz Lubuskim. Posiadamy znajomość specyfiki i rynku reklamowego Niemiec i okolic przygranicznych.

Naszą przewagę konkurencyjną stanowi zespół doświadczonych i zaufanych kolporterów.

U nas zlecisz dystrybucję bez pośredników i bez podwykonawców.

PROJEKT I DRUK

materiałów reklamowych

Rocznie projektujemy i drukujemy setki typów i rodzajów materiałów reklamowych.

Zapewniamy najwyższy standard druku, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, oraz  przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Wszystkie zlecenia realizujemy uwzględniając indywidualne potrzeby zleceniodawcy.

Posiadamy własną bazę transportową oraz powierzchnię magazynową.

WYNAJEM

przyczep reklamowych

W naszej ofercie posiadamy przyczepy reklamowe. 

 

Sposób wykorzystania nośników ustalamy indywidualnie wg potrzeb i preferencji Klienta.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĄ?
bottom of page